Tůně, mokřady

Tůně, mokřady, vodní záhony, dešťové záhony, vsakovací průlehy a jímky, meliorační trativody, výsadba vrb, vlhkomilných, bahenních a vodních rostlin.

Toto jsou naše prostředky, jaké Vám můžeme nabídnout pro hospodaření s vodou na vaší zahradě či pozemku. Je nutné si uvědomit, že spousta děl na sebe může navazovat, ale mohou být i samostatně, ovšem my se snažíme o to, aby bylo hospodaření s vodou co nejefektivnější, a hlavně s minimem následné údržby. Přeci jen, příroda to umí nejlépe.
My se snažíme s vodou hospodařit co nejšetrněji, a není pro nás rozdíl, jestli vám na pozemku voda chybí, nebo naopak přebývá. Ve všem si dovedeme poradit, a to opravdu se zaměřením na vaši peněženku, aby to stálo co nejméně finančních prostředků.
Ptáte se, jak toho docílíme? Vzhledem k tomu, že za ty roky máme již opravdu rozhled, a snažíme se obstarat materiál ze zdrojů, které jsou blízko realizace, a ještě k tomu zprostředkujeme kontakt dodavatele s investorem, je jasné že si neúčtujeme žádnou marži na materiálu. Jelikož si jej zaplatí investor, pakliže o to bude stát. Vzhledem k tomu, že naše realizace nepotřebují žádné technologie (vyjma výslovného přání investora), dost se tím sníží náklady na realizaci a provoz daného prvku. Další aspekt je ten, že spolupracujeme s pěstiteli rostlin, vhodných pro naše projekty, a osobně se známe, máme mnohem lepší ceny než kdyby si je investor pořídil třeba v Hobbymarketu. Navíc, vrby, ať už hlavové, stromové, keřové nebo jen sazenice si sami pěstujeme. Další podstatná věc je ta, že do budování ochotně přijmeme i investora, či jeho rodinu nebo zaměstnance, aby k dílu získali vztah, a věděli co a jak funguje.
Prostě a jednoduše, děláme to jinak, a je pro nás hlavní zadržet vodu tam kde má být, nebo ji tam dostat. Navíc, co nestojí peníze nás, nestojí to peníze ani investora, prostě, rádi poradíme, zadarmo

Nabídka vrb ve formě

Tůně

Naše ceny

Ceny vrbových staveb jsou individuální a vždy na míru. Neváhejte nás kontaktovat buď na telefonním čísle:

+ 420 777 878 107 

Nebo e-mailové adrese: 

info@vrbostavby.cz

případně nám napište na našem kontaktním formuláři.

Napište nám

Kontakty

Jaroslav Kašpárek

Působíme v Havířově a v Chrudimi.

Realizace po celé České a Slovenské republice.

info@vrbostavby.cz

+ 420 777 878 107

IČ: 76283020
DIČ: CZ76283020