ČLÁNEK BLOGU

Co vám nabízíme?
Vrbová iglů, Teepee, Vrbové tunely, Bludiště, Živé vrbové ploty, Pohledové clony, Suché vrbové výplety, zpevňování břehů a teras, prostě vše co nám dovolí fyzické vlastnosti vrbových prutů.
Jak jsou tyto stavby náročné na údržbu a jak dlouho vydrží?
Stavbou samotnou to nekončí, nabízíme poradenství, pravidelný servis v podobě zástřihu, přihnojení, a výměny seschlých prutů.
Kam se hodí Vrbové stavby?
Živé vrbové stavby se hodí na dětská hřiště, na zahradu, jako oplocení pozemku, zakrytí technického zázemí budov, do škol, školek, i na veřejná prostranství.
Previous slide
Next slide

ŽIVÉ VRBOVÉ STAVBY, KVALITA, CENA, MOŽNOSTI

Vítáme vás, náš první příspěvek v našem blogu, kde můžeme společně sdílet poznatky z vašich a našich vrbičkových staveb. Předně bych rád vysvětlil, proč jsou ceny vrbových staveb takové, jaké jsou. Spolu s Jirkou Rechem stavíme vrbové stavby z 3-5 ti letých prutů, za ceny, jaké máme. Existují ovšem ještě subjekty, které vrbové stavby realizují, a jejichž práci si můžete snadno dohledat na facebooku, zadáním sousloví vrbové stavby. Nechci nikoho hanit, ale po shlédnutí fotografií na oněch stránkách a našich fotek zjistíte, kde je ten rozdíl. Rozdíl je ten, že použité pruty jsou jedno a dvouleté, a jejich vyzrálost a vhodnost je přinejmenším diskutabilní.
Pruty, které používáme, pěstujeme na plantážích, které pro tento účel byli vysázeny a pruty rostou 3 a více let, jsou silné, dlouhé, a konstrukce z nich musí, a unese i člověka o váze 110 kg. Za 12 let jsme si prošli vývojem, a v začátcích jsme stavěli také z jednoletých a dvouletých prutů, ovšem čas ukázal, že to je špatně. Prostě životnost byla tristní, olistění pouze v horních partiích atd. Navíc, používat plasty na přírodní vrbostavbu taky není zrovna cool.
Další důležitý element je servis, poradenství a údržba po několika letech, chcete-li. Máme vrbičky moc rádi, a ano, živí nás, jako ostatní živí jejich byznys a práce. Posouváme se dál, a chceme, aby vrbové stavby zdobili a dělali radost všem, kteří o ně stojí. Naše podnikání není jen byznys, je to poslání. Již brzy uvidíte, co jsme schopni vybudovat a postavit defacto z ničeho. Držme si všichni palce, a přejme si jen to dobré.

Naše ceny

Ceny vrbových staveb jsou individuální a vždy na míru. Neváhejte nás kontaktovat buď na telefonním čísle:

+ 420 777 878 107 

Nebo e-mailové adrese: 

info@vrbostavby.cz

případně nám napište na našem kontaktním formuláři.

Napište nám

Kontakty

Jaroslav Kašpárek

Redneck Garage s.r.o

Rozhovice 100

info@vrbostavby.cz
+ 420 777 878 107

IČ: 07785780
DIČ: CZ07785780