ČLÁNEK BLOGU

Co vám nabízíme?
Vrbová iglů, Teepee, Vrbové tunely, Bludiště, Živé vrbové ploty, Pohledové clony, Suché vrbové výplety, zpevňování břehů a teras, prostě vše co nám dovolí fyzické vlastnosti vrbových prutů.
Jak jsou tyto stavby náročné na údržbu a jak dlouho vydrží?
Stavbou samotnou to nekončí, nabízíme poradenství, pravidelný servis v podobě zástřihu, přihnojení, a výměny seschlých prutů.
Kam se hodí Vrbové stavby?
Živé vrbové stavby se hodí na dětská hřiště, na zahradu, jako oplocení pozemku, zakrytí technického zázemí budov, do škol, školek, i na veřejná prostranství.
Previous slide
Next slide

Enviromentální prvky do vaší zahrady

Ruku v ruce s živými vrbovými stavbami jde také péče a výchova dětí a mládeže. Pro ně budujeme dětská hřiště, která jim skýtají úkryt před zvědavýma očima učitelek a rodičů. Ale co takhle jim přiblížit přírodu ještě blíž?

    Považte, takové broučkoviště, hadiště, žížaliště, hmyzí hotel, ještěrčí zídky… a spoustu dalšího, si dovedete jako kolektiv postavit sami. My jako garant a mentor vás povedeme. Při jejich zřizování se snažíme poradit, jak získat zdroje na stavbu zdarma, díky výskytu v místě realizace (kameny, pařezy, staré kmeny atd), a tím usnadnit zřizování takto prospěšných útočišť pro okolní mikro faunu. Toto poslání jsme přijali za své, a snažíme se ukázat cestu jak, případně i zajistit a postavit tyto velmi zajímavé enviromentální prvky. Věřím, že se najde mnoho kolektivů a rodin, které by moc rádi zrealizovali kousek divočiny u sebe doma😊 Nebojte se zeptat, napsat o radu, nebo zavolat. Toto nepokládáme za byznys, ale za dluh lidí, kteří mají přírodě co splácet.

Naše ceny

Ceny vrbových staveb jsou individuální a vždy na míru. Neváhejte nás kontaktovat buď na telefonním čísle:

+ 420 777 878 107 

Nebo e-mailové adrese: 

info@vrbostavby.cz

případně nám napište na našem kontaktním formuláři.

Napište nám

Kontakty

Jaroslav Kašpárek

Redneck Garage s.r.o

Rozhovice 100

info@vrbostavby.cz
+ 420 777 878 107

IČ: 07785780
DIČ: CZ07785780